Butikowe Biuro Podróży - Manalay - poznajmy się!

poznaj
nas

Kim jesteśmy?

Tworzymy wyprawy dla osób, dla których podróże są pasją. Organizujemy unikalne programy w egzotyczne kierunki, prowadzimy małe grupy, które odbywają Wielkie wyprawy. Zajmujemy się również przygotowywaniem wyjazdów szytych na miarę. Cechuje nas elastyczność, otwartość i indywidualne podejście do każdego projektu.

Jesteśmy marzycielami i łowcami przygód. Rasowymi podróżnikami z krwi i kości, o duszach pełnych pasji w odkrywaniu nowych lądów, smaków i doświadczeń.

Dodatkowe doświadczenia zdobyte na stanowiskach managerskich, multidyscyplinarność, ciągły rozwój i otwartość przekładają się na jakość oferowanych usług i zaangażowanie, z jakim działamy.

Wciąż ciekawi Świata, wielokrotnie podziwialiśmy przepiękne wschody słońca na wszystkich kontynentach. Rozmawialiśmy z ludźmi z najróżniejszych plemion i w każdym z nich odkryliśmy część siebie. Doświadczyliśmy magii i rzeczy niemożliwych. Odkrywanie świata nauczyło nas, że choć nie da się zatrzymać czasu w miejscu, to można sprawić, że będzie on wartościowym wspomnieniem, które wzbogaci nasze życie.

Co robimy i dlaczego?

Kochamy być w drodze. Po prostu. Ciągłe zadziwienie, odwaga i zachwyt światem wywołują szczery uśmiech na naszych twarzach, który z kolei jest kluczem do poznania niezwykłych ludzi na naszej drodze.

Lot śmigłowcem nad Wielką Rafą Koralową, trekking przez Himalaje, medytacje w buddyjskich klasztorach, nurkowanie z rekinami, goszczenie u szamana Balian Tenug na Bali, wypiekanie chleba Non w Samarkandzie, salsa na Kubie, uścisk dłoni Wodza plemienia Dani na Papui, czy chillout na końcu świata – tym wszystkim chcemy dzielić się z Tobą. Wierzymy, że podróże wzbogacają, wznoszą ponad codzienność i pozwalają nam szerzej spojrzeć na nas samych i sens życia. Takie wyprawy projektujemy!

To, jak Ty je doświadczysz, zależy już od Ciebie. My dokładamy wszelkich starań, aby zabrać Cię w miejsca, które Cię poruszą i zachwycą.

Jak to robimy?

Nasza praca jest spełnieniem naszych marzeń, dlatego charakteryzuje nas pełne zaangażowanie i radość, kiedy spotykamy Ciebie na lotnisku i ruszamy wspólnie ku przygodzie!

Sami projektujemy i układamy każdą wyprawę. Sprawia to, że podróże z Manalay są autentyczne, a przygoda jest na wyciągnięcie ręki. Wyszukujemy dla Ciebie najlepsze loty; najsmaczniejsze, lokalne knajpki; urocze, butikowe hotele; przewodników; atrakcje; kucharzy; instruktorów tańca i wszystko to, co sprawi, że Twoja podróż będzie jedyna w swoim rodzaju.

Naszą misją jest przybliżenie Tobie niezwykłości świata i sprawienie, abyś choć na moment oderwał się od swojej codzienności. Wiemy ze każdy z nas jest inny i  poszukuje innych doświadczeń.

W Manalay to Ty jesteś Odkrywcą!

My pomagamy Ci zrealizować Twoją wyprawę marzeń.

Responsible Tourism

Kochamy świat i patrzymy na naszą planetę jako na całość – na nasz wspólny dom. Dlatego podróżujemy świadomie, z poszanowaniem bogactwa Natury, różnorodności kultur, zwyczajów i wartości. Korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców. Zwierzęta podziwiamy tylko w ich naturalnym środowisku i aktywnie angażujemy się w programy “Responsible tourism”.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Działamy w pełni transparentnie – dostajesz od nas pełen pakiet informacji odnośnie ceny na etapie rezerwacji.

Jesteśmy pełnoprawnie działającym biurem i posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia potwierdzone odpowiednim wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki oraz gwarancją AXA obejmującą cały świat. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem KL i NNW.

POZNAJ NASZ zespół


Hej, poznajmy się!