Czym są wyprawy indywidualne? - Manalay

Czym są
wyprawy indywidualne?

Jeśli podróżujecie już od jakiegoś czasu i pojęcia takie jak last minute, sporty ekstremalne czy wyprawy grupowe nie są Wam obce, to doskonale wiecie, że czasami wyjazd z przewodnikiem nie jest tym, czego poszukujecie. Manalay Travel wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując unikatowe kierunki w niezwykłej opcji – wyjazdów indywidualnych!

To doskonały sposób nie tylko na obniżenie kosztów podróży, lecz także odkrycie niezwykłych zakamarków naszego globu. Wyprawy indywidualne to opcja podróży bez pilota, specjalnie opracowaną i sprawdzoną przez nas trasą. W czasie takiego wyjazdu o nic nie musicie się martwić – zarezerwujemy Wam wszystkie noclegi, wybrane atrakcje, posiłki, a także wynajem samochodu (jeśli będzie potrzebny). Co więcej, otrzymacie od nas specjalnie opracowany program z opisami miejsc i ciekawostkami dzień po dniu. Przed wyjazdem damy Wam także dokładnie znać, czy potrzebujecie szczepień, jakiej pogody możecie spodziewać się na miejscu i jaki ekwipunek może się Wam przydać. Oczywiście ubezpieczymy Was i zaoferujemy pełne wsparcie w czasie Waszego pobytu na wyjeździe życia. Termin dobierzemy tak, aby spełniał Wasze wymagania. Na miejscu czeka Was również pełna opieka naszych partnerów.

Brzmi zachęcająco? Wybierzcie więc jedną z proponowanych przez nas tras i… w drogę!

A może masz pomysł na inne, nietypowe miejsce wyjazdu? Napisz do nas na info@manalay.com, a razem zaprojektujemy Twoje wakacje życia!